Naujienos
2020-09-03

Prie Transimeksa prisijungia nauja Vokietijos įmonė - Frolich Internationale Transporte

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos prie Transimeksa įmonių grupės prisijungia ilgametę patirtį logistikos srityje turinti Vokietijos įmonė Frölich Internationale Transporte.

Tai 135 metų istoriją turinti įmonė, kuri iki šiol priklausė ir buvo valdoma Frölich šeimos. Paskutinis dešimtmetis buvo ypatingai svarbus. Frölich Internationale Transporte pradėjo ir labai sėkmingai išvystė intermodalinį verslą, gabenant krovinius specialiai pritaikytose puspriekabėse, geležinkeliu tarp Vokietijos ir Italijos,. Taip sukūrė modernesnį, ekologiškesnį ir ekonomiškesnį transporto susisiekimą, jungiantį šiaurinę ir pietinę Europą per Alpes. Frölich prisijungė prie Transimeksa įmonių grupės su daugiau kaip 90 motyvuotų žmonių kolektyvu, savo logistikos terminalu Hessisch Lictenau mieste, 60 vilkikų ir 90 puspriekabių, bei reguliaria traukinio jungtimi tarp Kaselio ir Veronos. Plėtodama įvairiarūšį verslą „Frölich“ taip pat vykdo pilnų krovinių (FTL) ir dalinių krovinių (LTL) veiklą ir aptarnauja ilgalaikius klientus , Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Beneliukso ir kitose Europos šalyse.

Frölichų šeima labai džiaugiasi įmonės plėtros galimybėmis, kurios atsirando prisijungus prie Transimeksa įmonių grupės. Tai yra svarbus įvykis įmonės istorijoje. Platus logistikos paslaugų paketas, papildomas geografinis pasiekiamumas ir apdairiai valdoma augimo strategija padaro „Transimeksa“ įmonių grupę puikiais naujais įmonės namais, kuriems skyriau daugiau nei keturis dešimtmečius  savo gyvenimo.“ –  sako Helmutas Frölichas.

Geografinė ir paslaugų plėtra į intermodalinį verslą buvo strateginio Transimeksa plano dalis. Frölich prisijungia prie  mūsų įmonių grupės  su išskirtine patirtimi. Įmonė ir toliau vykdys įprastinę veiklą, aptarnaus savo klientus ir išlaikys esamą darbuotojų komandą. Prisijungdama prie Transimeksa įmonių grupės, Frölich turės visišką mūsų komandos palaikymą, prieigą prie išteklių, kurie leis toliau augti ir išlaikyti stiprią poziciją rinkoje. Suvieniję jėgas galėsime suteikti platesnės apimties paslaugas esamiems ir naujiems klientams. “ - sako Transimeksa generalinis direktorius Darius Vyšniauskas.

Transimeksa priklauso 100 proc. „Frölich Internationale Transporte“ įmonės akcijų. Kartu su Frölich Transimeksa grupėje dirba daugiau nei 1200 darbuotojų, daugiau nei 600 sunkvežimių ir 800 priekabų parkas, įmonei priklauso daugiau 50 000 kv. m.  sandėliavimo patalpų ir biurų Lietuvoje, Vokietijoje, Rusijoje, Italijoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Prie Transimeksa prisijungia nauja Vokietijos įmonė - Frolich Internationale Transporte