Paslaugos

Daliniai kroviniai

Kas yra dalinis krovinys? - tai smulkus, nedidelis krovinys, kuris neužima pilno vilkiko puspriekabės ( angl. LTL, less then truck load) yra nedidelio svorio ir tūrio. Tokie  kroviniai yra komplektuojami kartu su kitų klientų kroviniais konsolidaciniame partnerių sandėlyje, todėl tokių krovinių gabenimas dažniausiai būna pigiausias sprendimas ieškantiems minimalių prekių transportavimo sąnaudų verslui.

 

Dalinių krovinių pervežimai
  • Viena pagrindinių mūsų įmonės veiklos krypčių yra reguliarus dalinių krovinių gabenimas iš Europos į Baltijos šalis, Rusiją ir kitas NVS šalis;

  • Daliniai kroviniai bei ir smulkūs (rinktiniai) kroviniai gabenami reguliariais maršrutais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Olandijos, Anglijos, Prancūzijos, Belgijios ir kt. Europos šalių;

  • Visi daliniai kroviniai gabenami į Vilnių, kur vykdomas krovinių logistinis apdorojimas, paskirstymas galutiniams gavėjams, tranzitinių dokumentų  įforminimas ir kitos procedūros, būtinos tolesniam krovinių gabenimui į  NVS šalis nuo durų iki durų.

Turėdami Europinius standartus atitinkančias transporto priemones savo klientams tiekiame reguliarų dalinių krovinių gabenimą iš Europos į Rusiją ir kitas NVS šalis. Daliniai ir smulkūs kroviniai pervežami iš Italijos, Vokietijos, Olandijos, Anglijos, Belgijos ir kitų šalių. Kiekvienas krovinys gabenamas į Vilnių, kur suteikiamos kitos logistikos paslaugos, tokios kaip krovinių logistikos apdorojimas, tranzitinių dokumentų įforminimas ir kitos procedūros, būtinos tolimesniam krovinių gabenimui į NVS šalis iki galutinio gavėjo.

 

Greitų ir reguliarių maršrutų tvarkaraščiai:

Terminalai Europoje:

Kontaktai: